Telefón:

0905 351 001

E-mail:

grochova.ivana@gmail.com

Adresa:

Koceľova 17, Bratislava

Motylik Small 1

Metamorfná technika je založená na princípe uvoľnenia energie vyživujúcej bloky, ktoré vznikli z psychických stresov matky a plodu od počatia po narodenie. Tieto bloky sú fixované na reflexných zónach chrbtice na chodidlách, rukách a hlave – tam je zachytená celá časová os prenatálneho obdobia.

Metamorfná technika pracuje s vrodenou inteligenciou životnej sily ošetrovaného a so schopnosťou sebauzdravenia a regenerácie každého organizmu.

Metamorfná technika je jednoduchá a veľmi jemná, je vhodná pre deti i pre dospelých. Je úspešná pri riešení zdravotných i emocionálnych problémov aj veľmi starého pôvodu, podporuje ľudí v obdobiach náročných zmien (úmrtia blízkych, rozchody, strata zamestnania a pod). Takisto je vhodnou podporou pre tých, ktorí sa chcú posunúť vo svojom osobnom rozvoji. Pozitívne pôsobí na jedincov s autizmom, hyperaktivitou, poruchami pozornosti, sebaovládania, pre postihnuté osoby (s Downovým syndrómom) a s poruchami centrálnej nervovej sústavy. Pozitívne vplýva aj na tehotné mamičky a na zdravý vývoj ich bábätiek.

Metamorfná technika má hlboký a nenásilný účinok. Ľudia hneď po prvom ošetrení môžu badať zmeny na svojom správaní, cítiť prílev energie.

Metamorfná technika sa aplikuje prostredníctvom jemných dotykov na reflexných zónach chodidiel, dlaní a hlavy. Nemá vedľajšie účinky. Výborne sa dopĺňa s inými druhmi terapií. Netreba pri nej skúmať diagnózy, rozoberať osobné problémy ani súčasné či minulé choroby.

Ošetrenie trvá 60 minút a aplikuje sa na bosé chodidlá, dlane a vo vlasovej časti hlavy.