Telefón:

0905 351 001

E-mail:

grochova.ivana@gmail.com

Adresa:

Koceľova 17, Bratislava

Priviedla ma k tomu moja osobná skúsenosť. Bola som na ošetrení u kraniosakrálnej terapeutky Majky Zelenákovej. Vyhľadala som ju v čase, keď som bola nešťastná vo vzťahu, plná stresu a frustrácie, stála som na mieste a „šliapala vodu“ z posledných síl, len aby som sa nepotopila. Trpela som častými migrénami a bolesťami chrbta. Nepamätám si už presne priebeh ošetrenia, len viem, že som sa v určitom momente rozplakala. Potom som mala pocit, akoby som vrástla do podložky, telo som mala ťažké a rozliate, nemohla som sa ani pohnúť. Len som na chvíľu BOLA. 


Odchádzala som rozklepaná, v aute som nevedela poriadne radiť rýchlosti a krútiť volantom. Aby som trafila domov, musela som sa veľmi namáhavo sústrediť. Od únavy som doma zaspala skôr než trojročná dcérka.

Potom sa nedialo nič. Zdanlivo. Približne po mesiaci som si uvedomila, že mám celkom iný životný pocit. Že mi je ľahko. Že mám kopec energie, chuti niečo robiť so svojím životom. Problémy prestávali byť problémami, skrátka, začala som ich riešiť. Prestala som sa sťažovať. Nový prílev energie mi umožnil konať a budovať si život, po akom som túžila. Dovolila som si byť uvoľnená a šťastná.

Môj život sa úplne zmenil o 180 stupňov k lepšiemu. A nešlo naozaj len o to, že ma už nebolievala hlava…

S každým ďalším kraniom sa prehlboval pocit akejsi správnosti. Pocit, že idem správnym smerom, udalosti do seba zapadajú s ľahkosťou a dávajú zmysel.

To je hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla venovať kraniosakrálnej terapii. Pomôcť ľuďom obnoviť ich životnú silu a ísť si za svojimi snami. Vypnúť vnútorného kontrolóra a nechať život, nech si sám nájde správnu cestu. Vytvoriť tak priestor pre zdravie.